sobota, 11 lutego 2012

O mnie

Zapraszam do mojej przebojowej kuchni. Kolekcjonuję tu wyłącznie prawdziwe żarcie. Mój patent to prawdziwy pokarm, pyszne dania, które odżywiają, ale …nie tuczą. Bardzo łatwo jest ugotować smaczne jedzenie, mając do dyspozycji chleb, masło, smalec, śmietanę, sery, ciasto francuskie, makarony, ryż czy ziemniaki. Wszystkie te produkty już same w sobie są pyszne i będą dobre bez wykwintnego gotowania. Niestety, za przyjemność częstego ich jedzenia, bez wyciągania wniosków, płacimy nadwagą! Sztuką jest jeść i nie tyć. Jeśli masz swój przepis na pyszne i nietuczące dana, przyślij mi, ugotuję i tutaj zamieszczę. Od lat poszukuję takich dań. 
Anna Jurksztowicz

4 komentarze:

 1. Dotychczas była(ś) jedną z ulubionych (nic na to nie poradze, lubię od ponad pół wieku głos śpiewających Dziewczyn;-)), teraz jeszcze jako "bratnia dusza w kuchni".
  Pozdrawiam
  Kazik
  http://czarkuchnirymowany.blogspot.com/
  http://palcamipoklawiaturze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak milo widziec Pania w blogowej rodzinie- bedzie nam dobrze razem ,zapraszam na moja stronke polsko-wloska www.mojacalabria.com mam nadzieje ze znajdzie Pani cos dla siebie.
  Serdecznie pozdrawiam!
  Jola

  OdpowiedzUsuń
 3. cudownie, witamy w gronie blogerów kulinarnych ps. do tej pory nucę pod nosem "zima lubi dzieci najbardziej na świecie" <3

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja myślałem, że jeszcze nucisz "...stary niedźwiedź mocno śpi ...". Półtora roku na dodatek ;-)

  OdpowiedzUsuń